Sidebar

Witamy na stronie Biura Tłumaczeń TRANSLAVIA

Wykonamy dla Ciebie:
  • Tłumaczenia pisemne tekstów ogólnych i specjalistycznych
  • Tłumaczenia przysięgłe tekstów ogólnych i specjalistycznych
  • Tłumaczenia konsekutywne podczas rozmów z zagranicznymi kontrahentami.
 
Gwarantujemy terminowość oraz pełen profesjonalizm w ramach realizacji powierzonych zleceń.
 
 Aby zamówić tłumaczenie nie trzeba nawet wychodzić z biura!

 

Wystarczy zadzwonić pod numery + 48 604 934745 lub +48 32 2043444  lub wysłać e-mail z zapytaniem na biuro@translavia.pl

Aktualności

Język ogólny z elementami BUSINESS CZECH – Kurs dla początkujących (A1bc)

Kurs jest przeznaczony dla osób, które wcześniej nie miały styczności z językiem czeskim. Na zajęciach realizowane są zarówno zagadnienia z kursu standardowego, jak i typowe dla Business Czech. Dzięki temu połączeniu uczestnicy mają możliwość specjalizacji już na samym początku nauki.

Uczestnicy poznają na zajęciach podstawy języka czeskiego, przy czym nacisk kładziony jest na zdolności konwersacyjne (restauracja, hotel, sklep, policja, pogoda, urlop, lekarz itd.). Zakres materiału z tradycyjnych kursów jest natomiast modyfikowany – niektóre tematy realizowane są tylko w ramach „small talku” (np. rodzina, pogoda, zdrowie), inne podporządkowane są językowi biznesu.

Tym samym zamiast zwykłego obiadu, jemy business lunch z naszym kontrahentem, nie wyjeżdżamy na urlop, ale w delegację, zamiast odwiedzin u znajomych ćwiczymy struktury wykorzystywane w trakcie spotkania handlowego. Część zajęć poświęcona jest także komunikacji w biznesie – pisaniu e-maili oraz rozmowom telefonicznym.

Podczas kursu uczestnicy zdobywają wiedzę atrakcyjną na dzisiejszym rynku pracy. Przez cały semestr poruszają się w obszarze obsługi klienta oraz reprezentacji firmy. Jednocześnie kurs obejmuje większość materiału z języka ogólnego, możliwa jest zatem kontynuacja nauki w następnym semestrze na poziomie A2.