Sidebar

Vítejte na webových stránkách společnosti TranSlavia

Realizujeme pro vás:
  • Překlady obecných a odborných textů
  • Ověřené překlady obecných a odborných textů
  • Konsekutivní tlumočení při jednání se zahraničními partnery
 
Garantujeme spolehlivost, dodržování termínů a profesionalitu našich služeb.
 
 Překlad si můžete objednat, aniž byste opustili kancelář!

 

Stačí zavolat na telefonní číslo + 48 604 934 745 či +48 32 204 34 44 nebo poslat e-mail s dotazem na adresu biuro biuro@translavia.pl

AKTUALITY

Język ogólny z elementami BUSINESS CZECH – Kurs dla początkujących (A1bc)

Kurs jest przeznaczony dla osób, które wcześniej nie miały styczności z językiem czeskim. Na zajęciach realizowane są zarówno zagadnienia z kursu standardowego, jak i typowe dla Business Czech. Dzięki temu połączeniu uczestnicy mają możliwość specjalizacji już na samym początku nauki.

Uczestnicy poznają na zajęciach podstawy języka czeskiego, przy czym nacisk kładziony jest na zdolności konwersacyjne (restauracja, hotel, sklep, policja, pogoda, urlop, lekarz itd.). Zakres materiału z tradycyjnych kursów jest natomiast modyfikowany – niektóre tematy realizowane są tylko w ramach „small talku” (np. rodzina, pogoda, zdrowie), inne podporządkowane są językowi biznesu.

Tym samym zamiast zwykłego obiadu, jemy business lunch z naszym kontrahentem, nie wyjeżdżamy na urlop, ale w delegację, zamiast odwiedzin u znajomych ćwiczymy struktury wykorzystywane w trakcie spotkania handlowego. Część zajęć poświęcona jest także komunikacji w biznesie – pisaniu e-maili oraz rozmowom telefonicznym.

Podczas kursu uczestnicy zdobywają wiedzę atrakcyjną na dzisiejszym rynku pracy. Przez cały semestr poruszają się w obszarze obsługi klienta oraz reprezentacji firmy. Jednocześnie kurs obejmuje większość materiału z języka ogólnego, możliwa jest zatem kontynuacja nauki w następnym semestrze na poziomie A2.